آشنایی با ما

آغاز فعالیت :
استودیو هرمان گرافیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ به عنوان یک تیم طراحی در زمینه های مختلف از جمله طراحی لوگو و هویت بصری، طراحی اوراق اداری، بسته بندی، جلد، تولید محتوا و … با هدف ایجاد تحول در زمینه ی طراحی و دیزاین در حوزه ی گرافیک آغاز نمود.

اعضای تیم

تیم هرمان گرافیک متشکل از چندین طراح با سابقه و حرفه ای در زمینه ی چاپ و طراحی میباشد که در پروژه های متعددی با شرکت های مختلف در ایران و خارج از ایران همکاری داشته اند.

فعالیت ها

  • طراحی لوگو، ست اداری، بروشور، کاتالوگ، پوستر، تراکت، کارت ویزیت، جلد کتاب و مجله، پست های فضای مجازی و..
  • آموزش نرم افزار های گرافیکی در بستر یوتیوب و اینستاگرام و همچنین برگذاری کلاس های حضوری و آنلاین.
  • خدمات چاپی با بهترین کیفیت موجود دربازار چاپ.
  • مشاوره در زمینه های مختلف طراحی و تولید محتوا
  • فروش فایل های گرافیکی و قالب های آماده برای فضای مجازی.

اهداف

تیم هرمان در نظر دارد با طراحی حرفه ای و مناسب کسب و کار شما، تاثیر مثبتی در جهت برندینگ و بهتر دیده شدن برند و همچنین افزایش فروش،شما داشته باشد.
با ارائه مطالب و مقالات در حوزه ی گرافیک و همچنین آموزش تخصصی نرم افزارهای گرافیکی و تولید محتوا قدمی مثبت در جهت رشد گرافیک و طراحی برداریم.

با ایجاد سایت هرمان و همچنین پیج اینستاگرام و چنل یوتیوب بتوانیم ۲۴ ساعته پاسخگوی شما مشتریان و هنرجویان محترم باشیم.

کارفرمایان و هنرجویان محترم

میتوانند در هر زمان و مکانی بدون حضور فیزیکی، خرید و یا سفارش خود را کاملا آنلاین انجام دهند.

برای مشاوره و ثبت سفارش با شماره تماس های موجود در سایت، از طریق تلگرام و واتساپ اقدام نمایند و یا از طریق ایمیل و دایرکت اینستاگرام با ما در تماس باشند.

نسبت به پیگیری سفارشات و کیفیت طراحی و چاپ آسوده خاطرند، چراکه اعضای متخصص تیم هرمان گرافیک در تمامی مراحل طراحی و چاپ نظارت دقیق دارند و قبل از طراحی از طریق پرسشنامه هایی که در جهت افزایش کیفیت طراحی و چاپ تنظیم شده اند، کاملا از نظر و سلیقه ی کارفرما مطلع هستند.